Rezervační systém

Obecní úřad Pavlov nabízí možnost objednat se k vyřízení požadavku na podatelně nebo u starosty na konkrétní termín pomocí rezervačního systému na webových stránkách obce. Obecní úřad Pavlov tento systém nabízí pro pohodlí občanů, kteří pro své pracovní nasazení přísně hospodaří s časem.

Objednejte se online přes internet a vyřiďte si své záležitosti bez zbytečného čekání: https://www.obec-pavlov.cz/urad-2/rezervace-na-urad/
Zvolte prosím termín, na který se chcete objednat nebo zrušit již domluvenou schůzku.
Objednávat se lze i na několik měsíců dopředu.
Zrušit schůzku lze nejpozději den před schůzkou pomocí kódu, který Vám bude přidělen po vyplnění objednávky.

V současné době omezeného provozu obecního úřadu si rezervujte termín v době provozu úřadu, tj. pondělí 8 – 13 hod a středa 12- 17 hod.

REZERVACE NA ÚŘAD.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 81,87 kB
Datum vložení: 8. 12. 2020 9:57
Datum poslední aktualizace: 8. 12. 2020 9:58
Autor:

Roste-li v lednu tráva, neúroda se očekává.

Na den svatého Pavla Poustevníka pěkný den - dobrý rok, větrný den - mokrý rok.