Ukončení JM čte

V pátek 30. 10. 2020 byla ukončena soutěž JIŽNÍ MORAVA ČTE 2020, jejíž téma bylo "Svět v obrazech".
Do soutěže se přihlásily 2 týmy předškolních dětí. Každý tým v počtu 5 účastníků vytvořil a odevzdal 1 výtvarný projekt.
Bohužel vzhledem k epidemiologické situaci není možné uspořádat slavnostní vyhlášení vítězů našeho oblastního kola, ani vyhlašovatel – Moravská zemská knihovna nemůže uspořádat slavnostní vyhlášení krajského kola.
Vyhlášení vítězů našeho oblastního kola proběhne dne 12. 11. 2020 pouze formou uveřejnění vítězného díla a vítězných účastníků na vývěskách obce a účastníci budou vyrozuměni e-mailem.
Vítězům našeho kola budou za dodržení veškerých hygienických opatření předány ceny a dárečky věnované obcí Pavlov a Moravskou zemskou knihovnou.
Pavla Čížová

Datum vložení: 6. 11. 2020 8:04
Datum poslední aktualizace: 6. 11. 2020 8:05
Autor:

Když dlouho listí nepadá, tuhá zima se přikrádá.

Na Saturnina skučí meluzína.