Rozsvícení vánočního stromu

Datum: 23. 11. 2021

Rozsvícení vánočního stromu v neděli 28. 11. 2021 od 16,30 hod před OÚ.

Zásilkovna

Datum: 20. 10. 2021

Oznamujeme občanům, že od pondělí 25. 10. 2021 bude v naší obci v provozu Z-box. Firma Zásilkovna se omlouvá za komplikace se zprovozněním boxu, které vznikly na jejich straně.

Černá skládka

Datum: 4. 8. 2021

Černá skládka

Dostávejte zprávy z naší obce prostřednictvím SMS nebo emailu 1

Dostávejte zprávy z naší obce prostřednictvím SMS nebo emailu

Datum: 22. 3. 2021

Vážení občané, naše obec vám nabízí možnost bezplatné služby Smart Info na odesílání důležitých informací a zpráv z obce přímo do vašich mobilů pomocí SMS nebo na váš email.

Informace - sběrné místo

Datum: 15. 3. 2021

UPOZORNĚNÍ – SBĚRNÉ MÍSTO
Upozorňujeme všechny občany, že je nutné na sběrném místě dodržovat nezbytná bezpečnostní opatření, tj. nosit roušky nebo respirátory, dodržovat diskrétní zónu a řídit se pokyny obsluhy.
V případě, že se nebudou tato opatření dodržovat, bude sběrné místo uzavřeno!
Děkuje

Varování Policie ČR

Datum: 3. 3. 2021

Policie ČR upozorňuje občany na množící se vloupání do rodinných domů situovaných zejména na okrajích obcí, které mají zahrady či dvory tzv. na humna (do polí, vinohradů apod.) Pachatelé před samotnými krádežemi si běžně typují jednotlivé domy a využívají legendy roznosu letáků či jiných tiskovin.

Kalendář svozů odpadu na rok 2021.

Datum: 24. 2. 2021

Kalendář svozů odpadu na rok 2021.

Prodej knihy od Marie Damborské - Boží vinohrad

Datum: 1. 2. 2021

Prodej knihy od Marie Damborské - Boží vinohorad

Varování policie ČR - nákupy v online prostoru

Datum: 21. 12. 2020

Policie ČR zaznamenala v poslední době zvýšený počet poškozených, kteří se díky své důvěřivosti a neopatrnosti stali obětí internetového podvodu. Jedná se především o případy, kdy jsou z poškozených vylákány údaje k jejich platebním kartám či bankovním účtům. Dále se množí případy, kdy podvodníci míří především na osamělé ženy a pod záminkou společného života z těchto žen vylákají nemalé finanční částky, a to pod nejrůznějšími záminkami (např. že potřebují zaplatit výkupné, popř. potřebují peníze na úhradu operace blízké osoby, úhradu celního poplatku za zaslání balíčku s „pokladem“ apod.).

Článek o internetových podvodech si můžete přečíst zde:

Rezervační systém

Datum: 8. 12. 2020

Obecní úřad Pavlov nabízí možnost objednat se k vyřízení požadavku na podatelně nebo u starosty na konkrétní termín pomocí rezervačního systému na webových stránkách obce. Obecní úřad Pavlov tento systém nabízí pro pohodlí občanů, kteří pro své pracovní nasazení přísně hospodaří s časem.

Objednejte se online přes internet a vyřiďte si své záležitosti bez zbytečného čekání: https://www.obec-pavlov.cz/urad-2/rezervace-na-urad/
Zvolte prosím termín, na který se chcete objednat nebo zrušit již domluvenou schůzku.
Objednávat se lze i na několik měsíců dopředu.
Zrušit schůzku lze nejpozději den před schůzkou pomocí kódu, který Vám bude přidělen po vyplnění objednávky.

V současné době omezeného provozu obecního úřadu si rezervujte termín v době provozu úřadu, tj. pondělí 8 – 13 hod a středa 12- 17 hod.

Vyhlášení výsledků soutěže My třídíme nejlépe

Datum: 7. 12. 2020

V soutěži společnosti EKO-KOM "My třídíme nejlépe" naše obec v soutěži obcí a měst Jihomoravského kraje v kategorii od 501 do 2000 obyvatel obsadila již potřetí za sebou 1. místo a obdržela certifikát na 30 000,- Kč.
Děkujeme všem občanům za spolupráci při třídění odpadu.

Upozornění Policie ČR

Datum: 10. 7. 2020

Policie České republiky upozorňuje všechny občany, aby vždy dbali na řádné zabezpečení svých jízdních kol před jejich odcizením, a to nejen v noční době, ale i přes den. Policie v posledních dnech eviduje několik případů, kdy došlo k odcizení jízdních kol. Současně žádáme poskytovatele ubytovacích služeb, aby dbali na řádné poučení ubytovaných o ukládání jízdních kol v zabezpečených prostorech penzionů.

Informace z OÚ na podnět předaný na Ministerstvo vnitra

Datum: 11. 3. 2020

Informace z OÚ na podnět předaný na MV

Žádost

Datum: 5. 9. 2018

Žádáme občany, aby do kontejneru u hřbitova ukládali pouze hřbitovní odpad.
Děkujeme za pochopení.

Upozornění Policie ČR

Datum: 10. 2. 2014

.

Turistický portál

Datum: 9. 5. 2011

.

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Chci se zaregistrovat

Teplý říjen - studený listopad.

Když na první adventní neděli nastane daleko široko krutá zima, potrvá čtyři neděle.

google-play-download

app-store-download