Příjezd

Autem
Pavlov leží nedaleko silnice I/52 (E461) spojující Brno s Vídní. Při příjezdu ve směru od Brna se po přejetí hráze Novomlýnských nádrží odbočí vlevo a přes Horní a Dolní Věstonice dojede do Pavlova.

Autobusem
Do obce zajíždějí autobusové linky z Brna, Břeclavi, Mikulova, Šakvic, Milovic a Hustopečí - Mostárny.

Vlakem a pěšky
Nejbližší vlaková zastávka v Popicích (trať Brno-Břeclav) je vzdálená asi 7 km, odkud vede populární červená turistická značka do nedalekých Dolních Věstonic a dále na Pálavu. Z Dolních Věstonic půjdete po silnici kolem Novomlýnské nádrže nebo vystoupáte až k Dívčím hradům a odtud sejdete do Pavlova po zelené značce. Pokud tuto trasu znáte, můžete dojet do stanice Šakvice a odtud po červené značce dojít do Nových Mlýnů a odtud po zelené do Pavlova.

Na kole
Přímo Pavlovem prochází dálková vinařská cyklotrasa Moravská vinná stezka, která spojuje okresy Znojmo, Břeclav, Hodonín a Uherské Hradiště. Po nadregionální cyklotrase č. 4, tzv. Jantarové stezce (Olomouc - Brno - Vídeň) můžete dojet do Brodu nad Dyjí, odkud se po trase č. 5174 dostanete do Dolních Věstonic a odtud po trase č. 5043 do Pavlova. Druhou možností je sjet z Jantarové stezky v Ivani, odtud dojet po Mikulovské vinařské stezce do Strachotína, ze Strachotína do Dolních Věstonic po trase č. 5174 a odtud po trase č. 5043 do Pavlova. Z nadregionální trasy Greenways Praha - Wien můžete odbočit u Mikulova na trasu č. 5044, která vás dovede do Pavlova.

Přejeme Vám šťastnou cestu!

Kontakty

Obecní úřad Pavlov
Na Návsi 88, 692 01 Pavlov
IČO: 00283479
Identifikátor datové schránky:
4kybb4e

Uřední hodiny:
Po, St 7.00 - 12.00, 13.00 - 17.00
Tel./Fax: 519 515 252
E-maily:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

odkazy:
Přihlášení odběru novinek
Obecní vinotéka

hasici

krizpoint

czech-point